• Naše "Bistro de France" je specializováno, jak už ze samotného názvu vyplívá, ryze na francouzskou kuchyni. Námi připravená jídla, potraviny, které používáme pro jejich výrobu, koření, sladkosti a veškeré kulinářské doplňky, vše máme přímo dovezeno z Francie a je i francouzské výroby. Jde nám o kvalitu a originalitu! Jde nám o to, aby čas, který u nás strávíte, byl příjemným okamžikem plným pohody, uvolnění a komfortu. Aby stravování u nás bylo radostí a ochotou se opět vrátit.
  • Naší vizí je vytvořit pro Vás co nejříjemnější prostředí, kde se nejem dobře najíte, ale poslouží Vám i k dalším běžným činnostem jako je například posezení s rodinou, přáteli či známými, nebo coby místo pro různé soukromé i společenské oslavy, případně jako místo odpočinku a relaxace, kde se v klidu (třeba u kávy:), můžete věnovat Vašim zálibám jako je četba či surfování na internetu. Přejeme si, abyste se k nám vždy rádi vraceli!

  • Bistro někdy také občerstvení je prodejní místo pro prodej jídel a nápojů kolemjdoucím zákazníkům. Vybavením a sortimentem se nachází mezi jednoduššími kiosky a komfortnějšími restauracemi rychlého občerstvení. Jsou to především jídla, která je možné uchovávat chlazená nebo zmražená a tepelně se upravují v okamžiku spotřeby. Například ohřívané a opékané uzeniny, grilovaná kuřata, hranolky, langoše, párky v rohlíku. V letním období bývá doplňkem sortimentu točená zmrzlina.

 

logos-bannersStavte se u nás na vynikající kávu! Zvolili jsme pro Vás unikátní kávu prvotřídní kvality zn. "RESERVA". Tato káva je ručně sklízená a její zrna jsou ošetřena maximální péčí. Tato káva má vůni připomínající to nejjemnější koření jako je skořice, kakao nebo sušené ovoce.

Vychutnejte si chuť a aroma kávy z pečlivě vybraných zrn.

  • logos-banners
  • logos-banners
  • logos-banners

 

Banner